מדרגות עץ גושני

בהרבה בתים בארץ, שיש להם יותר ממפלס אחד, אפשר לראות מדרגות עץ מרחפות. אלה הפכו להיות פריט עיצובי כשלעצמו, בנוסף לכך שהן מדרגות עץ מרחפות יכולות להתאים לכל עיצוב שנבחר לבית. מסתמן שזה הלהיט בתחום עיצוב הבית המודרני .

image

מדרגות עץ גושני לבית

בהרבה בתים בארץ, שיש להם יותר ממפלס אחד, אפשר לראות מדרגות עץ גושני. אלה הפכו להיות פריט עיצובי כשלעצמו, בנוסף לכך שהן מדרגות עץ מרחפותיכולות להתאים לכל עיצוב שנבחר לבית. מסתמן שזה הלהיט בתחום עיצוב הבית המודרני .
יש מדרגות שבנויות בצורה כזו שכל מדרגה עומדת בפני עצמה, בלי חיבור כלשהו למדרגה שאחריה או לפניה. במקום, כל מדרגה מעוגנת לקיר שלצידה או לעמוד. המדרגות האלה קיבלו את הכינוי מדרגות גושני בגלל המראה שלהן.
כל מי שמטפס על המדרגות האלה מרגיש כאילו הוא מרחף באוויר, ולפעמים יש חששות כשעולים עליהן, אבל מבחינה בטיחותי אין כל בעיה, כי העיגון של כל מדרגה לקיר או לעמוד הוא חזק מאוד.
היתרון של מדרגות גושני הוא בכך שהן יוצרות מראה נקי וקליל, בניגוד לגרם מדרגות רגיל שיוצר עומס בחדר שבו הוא נמצא, והן גם מתאימות לכל עיצוב מודרני, ואף מוסיפות לו.
image
image

מדרגות עץ גושני

מדרגות עץ גושני הן הפופולאריות ביותר כיום, אבל אפשר למצוא גם מדרגות גושני מזכוכית ונירוסטה, וכל אחד מהחומרים האלה מתקשר לעיצוב הבית המודרני.
מלבד ההפחתה בתחושת העומס בבית, יתרונן של המדרגות המרחפות הוא גם המראה האסתטי והאחיד שהן נותנות לו. הריחוף שלהן גם יוצר תחושה מאוד אלגנטית.
אפשר להתקין את המדרגות המרחפות בשתי דרכים עיקריות: האפשרות הראשונה היא לשים עמוד רחב במרכז המקום שבו רוצים לשים את המדרגות, והוא יהיה העוגן שאליו יצמידו אותן. בצורה הזו ייווצר מראה ספירלי. האפשרות השנייה היא לעגן אותן אל הקיר. כך או כך, אפשר להוסיף למדרגות מעקה בעיצובים וצבעים שיתאימו לעיצוב המודרני.